Z przyjemnością informujemy, że już 13 czerwca w Centrum Szkoleniowym Korfantego 2 w Katowicach odbędzie się szkolenie otwarte poświęcone tematowi Etykiety Biznesu, prowadzone przez Aleksandrę Pakułę.

Pracownicy są wizytówką firmy. To, w jaki sposób prezentują się klientom, ma istotny wpływ na to, jak odbierana jest cała organizacja. Nieumiejętność dostosowania swojego zachowania do oczekiwań i standardów klienta może zniweczyć cały trud, jakim było dotarcie do niego i zaproszenie na spotkanie.

Przed pracownikami, którzy mają bezpośredni kontakt z klientem, niezwykle często stawiane jest wyzwanie, jakim jest zbudowanie długotrwałych relacji z interesariuszami. Niemożliwe będzie to bez umiejętności dostosowania swojego zachowania do każdego z odbiorców. Właśnie dlatego tak ważna jest znajomość etykiety biznesu.

Podczas warsztatu uczestnicy poznają praktyczne zastosowanie zasad etykiety biznesu. Dowiedzą się, czym jest precedencja w biznesie, a także jak prawidłowo i grzecznie napisać wiadomość mailową. Uczestnicy będą mieli możliwość zweryfikowanie, czy wybierany przez nich strój jest odpowiedni zgodnie z zasadami biznesowego dress codu. Udział w warsztacie pozwoli także posiąść wiedzę niezbędną podczas biznesowych spotkań, czyli poznać zasady dotyczące dobrych manier przy stole.

Rejestracja na wydarzenie możliwa jest na stronie organizatora wydarzenia – TUTAJ.