Instytut Etykiety

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz

Instytut Etykiety powstał z pasji do dzielenia się wiedzą z zakresu dobrych manier i komunikacji. Każdego dnia wspieramy naszych klientów w procesie budowania profesjonalnego wizerunku tak osób, jak i całych organizacji. Zwracamy uwagę na detale w każdym aspekcie, ponieważ to one mają największy wpływ na późniejszy odbiór całego projektu. Uczymy, wskazujemy gotowe rozwiązania, ale także zachęcamy do aktywowania własnej kreatywności. Udowadniamy, że elegancja nie musi być nudna, lecz może stać się znakiem rozpoznawczym tak osoby, jak i marki.

W świecie szybkiej mody, niechlujnych relacji i błyskawicznie przemijających trendów, my zwracamy uwagę na detale, które stanowią solidne fundamenty dla wdrażanych rozwiązań. Pomagamy odnaleźć się w rzeczywistości skomplikowanych biznesowych relacji, przekazując wiedzę z zakresu współczesnej etykiety. Dostarczamy niezbędnej wiedzy z zakresu etykiety biznesu, etykiety towarzyskiej, etykiety przy stole oraz etykiety dla dzieci. Opracowujemy oraz wdrażamy strategie komunikacyjne, pomagając naszym klientom utrwalać już zawiązane relacje oraz docierać do nowych odbiorców.

Założycielka Instytutu Etykiety. Trenerka etykiety, która poza salą szkoleniową od niemal trzech lat wiedzę z zakresu dobrych manier propaguje także w internecie. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalistka w dziedzinie marketingu usług profesjonalnych, posiadająca duże doświadczenie w pracy z osobami na najwyższych szczeblach korporacji. Autorka jednego z najpopularniejszych w Polsce blogów poświęconych w całości tematyce savoir-vivre’u.