Zapraszamy do kontaktu

Z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiedniego programu wydarzenia.

tel. 48 509 987 352

Dobre maniery dla dzieci

Dzieci uwielbiają się uczyć, szczególnie, jeśli to praktyczna nauka poprzez zabawę. Nasze programy zajęć dedykowanych dzieciom przewidują ciekawie spędzony czas, w czasie którego dzieci poznają podstawy etykiety towarzyskiej oraz etykiety stołu.

Czego dzieci dowiedzą się podczas zajęć?

Magiczne słowa

Proszę, dziękuję, przepraszam - te słowa powinny być znane i używane przez każdą młodą damę i każdego młodego gentlemana. Bawiąc się językiem porozmawiamy o sytuacjach, w których warto używać magicznych słów.

Przy stole

Jak prawidłowo trzymać nóż i widelec? Które miejsce przy stole zająć? Dlaczego warto siedzieć prosto? Czy zawsze trzeba próbować każdej potrawy? Jak pokroić urodzinowy tort? Czy deser zawsze jest tylko jeden?

Jak mówić nie?

W jaki sposób odmawiać, by nie sprawiać innym przykrości? Gdzie stawiać granice i jak dać do zrozumienia, że została ona przekroczona? Kiedy prosić o pomoc?

Dobry kolega

Co zrobić, by być dobrym kolegą i przyjacielem? Jak unikać niepotrzebnych kłótni i sporów? Co zrobić, by wspólna zabawa była dla wszystkich przyjemnością?

Informacje dodatkowe

Aleksandra Pakuła - założycielka Instytutu Etykiety. Trenerka etykiet, która poza salą szkoleniową od niemal trzech lat wiedzę z zakresu dobrych manier propaguje także w internecie. Specjalistka w dziedzinie marketingu usług profesjonalnych, posiadająca duże doświadczenie w pracy z osobami na najwyższych szczeblach korporacji. Autorka jednego z najpopularniejszych w Polsce blogów poświęconych w całości tematyce savoir-vivre’u.

W zależności od potrzeb, szkolenie może trwać od 1 godziny do 3 godzin zegarowych. Agenda szkolenia zostanie dostosowana do konkretnej grupy, tak by realizowany program jak najlepiej odpowiadał potrzebom uczestników.

W celu zarezerwowania terminu szkolenia oraz uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu pod adresem kontakt@instytutetykiety.pl lub pod numerem telefonu 48 509 987 352.