Zapraszamy do kontaktu

Z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiedniego programu wydarzenia.

tel. 48 509 987 352

Szyte na miarę

Potrzebują Państwo szkolenia, jednak trudno Państwu określić jego dokładny zakres? Być może Państwa firma przygotowuje się na wizytę delegacji z kraju o zupełnie innym profilu kulturowym? Poszukują Państwo osoby, która przekażę ciekawe informacje z zakresu savoir-vivre’u podczas firmowej imprezy? Dla nas to żaden problem. Przygotujemy dla Państwa szkolenie, warsztat lub prelekcję szyte na miarę.

Informacje dodatkowe

Aleksandra Pakuła - założycielka Instytutu Etykiety. Trenerka etykiet, która poza salą szkoleniową od niemal trzech lat wiedzę z zakresu dobrych manier propaguje także w internecie. Specjalistka w dziedzinie marketingu usług profesjonalnych, posiadająca duże doświadczenie w pracy z osobami na najwyższych szczeblach korporacji. Autorka jednego z najpopularniejszych w Polsce blogów poświęconych w całości tematyce savoir-vivre’u.

W zależności od potrzeb, szkolenie może trwać od 1 godziny do 16 godzin zegarowych. Agenda szkolenia zostanie dostosowana do konkretnej grupy, tak by realizowany program jak najlepiej odpowiadał potrzebom uczestników.

W celu zarezerwowania terminu szkolenia oraz uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu pod adresem kontakt@instytutetykiety.pl lub pod numerem telefonu 48 509 987 352.